OTICON MEDICAL

‘Önce İnsan’ felsefesini kurucularından miras alan ‘Oticon Medical’ implante edilebilir işitme çözümlerinde dünya genelinde faaliyet gösteren bir şirkettir ve seslerin sihirli dünyasını yaşamın her evresinde insanlara sunmayı amaçlamaktadır. Oticon Medical kemiğe implante işitme sistemleri ve koklear implantlar sunarak farklı hasta gruplarının gereksinimlerini karşılamaktadır. Çözümlerimiz, işitme kaybı bulunan insanlara yardım etmektedir ve en ileri işitme sorunlarını yaşayan kişilerin gereksinimlerini karşılamak için özel geliştirilmektedir.

Sürekli gelişme tutkumuz, köklü ürün yenilikleri geçmişimize dayanıyor. Yerleşik ve kanıtlanmış teknikler içeren, fakat gelecekteki gelişmeleri de dikkate alan çözümler üretmekle gururlanıyoruz. Hastalar, doktorlar ve işitme sağlık çalışanlarıyla işbirliği yaparak tüm çözümlerimizi kullanıcıların gereksinimlerini dikkate alarak tasarlıyoruz ve bu sayede Oticon Medical ürünlerinin gelecekten etkilenmemesini sağlıyoruz.

Hayat insanları nereye götürürse götürsün yaşam kalitesini arttıran yenilikçi çözümler ve destek sunma hedefimizden kesinlikle sapmıyoruz. Çünkü sesin ne denli önemli olduğunu biliyoruz.

www.oticonmedical.com/tr

Bayi Girişi