SES İŞİTME CİHAZLARI SAN. ve TİC. A.Ş.

HAKKIMIZDA

SES İŞİTME CİHAZLARI SAN. ve TİC. A.Ş. 1994 yılından bugüne kadar Türkiye'de işitme çözümleri alanında faaliyet göstermektedir. 2013 yılında, 15 yıldır Türkiye'de distribütörlüğünü başarılı bir şekilde yaptığı, işitme sektöründe dünya lideri olan Danimarka merkezli OTICON firması tarafından satın alınarak %100 yabancı sermayeli bir firma olarak kurumsallaşma yolunda önemli de bir adım atmıştır.

SES İŞİTME CİHAZLARI SAN. ve TİC. A.Ş. 'Önce İnsan, Önce Sağlık' sloganı ile işitme kayıplı bireylere en iyi ürünlerin yanı sıra en iyi hizmeti de vermeyi amaç edinmiştir. Bu sorumluluk bilinci ile kaliteyi arttırmak için her geçen gün daha fazla çalışmaktadır. Türkiye'nin en iyi odyologlarını kadrosunda barındıran SES İŞİTME CİHAZLARI SAN. ve TİC. A.Ş, uzman kadrosu ve üstün hizmet kalitesi ile ülkemizde yaşayan işitme sorunu bulunan herkesin sorunlarına en doğru çözümleri sunmak ve daha kaliteli bir yaşam sürdürmelerine imkân sağlamayı hedeflemektedir.

SES İŞİTME CİHAZLARI SAN. VE TİC. A.Ş. , günümüzde çatısı altında bulundurduğu OTICON, BERNAFON, MAICO markalı işitme cihazları, önemli AR-GE yatırımlarıyla koklear implant ve kemiğe implant alanında söz sahibi olan OTICON MEDICAL markası, diagnostik cihazlarda MAICO'nun yanında 2016 yılında bünyesine aldığı Amerikan devi GSI markası ile faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam etmektedir.

SES İŞİTME CİHAZLARI SAN. ve TİC. A.Ş, Türkiye genelinde 100'ün üzerinde bayisiyle satış, teknik servis ve satış sonrası en iyi hizmeti sunmaya devam edecektir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalite Politikamız

Bayi Girişi